В Борщеві зроблять біоенергетичний центр

26.11.2014 18:16   Джерело: http://doba.te.ua/
Опубліковано : Тарас Савчук

В Борщеві почали створювати біоенергетичний центр. Про це повідомив управляючий директор норвезького технопарку «Energy Farm» Ерик Хол.


Він також презентував присутнім досвід роботи центру біоенергетики в Норвегії, який є одним з мережі демонстраційних майданчиків практичного використання енергії біомаси для життєзабезпечення місцевих громад: від тепла у домі до громадського транспорту.

 

– Сьогодні в Україні розпочата реформа з децентралізації, на місця мають бути передані і повноваження, і ресурси для їх реалізації. Розвиток відновлюваних джерел фактично є енергетичною децентралізацією. І хоча в Україні вже існує низка прикладів успішного використання біомаси для енергозабезпечення міст та селищ, ми повинні масштабувати такі приклади. Вдалою формою для цьогоє впровадження діючих демонстраційних проектів за норвезьким досвідом, – зауважив Голова Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження Сергій Савчук.

 

Наприкінці зустрічі сторони обговорили подальший алгоритм дій щодо якнайшвидшої реалізації проекту зі створення технопарку «Energy Farm» в Україні.

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: http://doba.te.ua/  

Коментарі