У Тернопіль привезли Благодатний вогонь

14.04.2015 08:01   Джерело: Без Табу
Опубліковано : Тарас Савчук

У Тернопіль доставили Благодатний вогонь, який запалився напередодні свята Воскресіння Господнього у Єрусалимі.

 

Кожного року у Храмі Гробу Господнього в Єрусалимі збираються тисячі вірян з усього світу. Люди чекають на щорічне диво: сходження Благодатного вогню.

 

Священний вогонь з’явився під час молитви патріарха Єрусалимського Феофіла. Так стається кожного року.

 

Після появи вогню патріарх передав його віруючим, які у свою чергу запалили ним зв’язки свічок. У кожній по 33 свічки – за віком Христа.

 

Сходженню вогню передувала складна церемонія: двері вівтаря, або Кувуклії - невеликої каплиці, в якій знаходиться Гріб Господній, - опечатали великою восковою печаткою в знак того, що її огляд закінчено, і в ній немає нічого, що дозволило б Єрусалимському патріарху запалити вогонь звичайними засобами.

 

Незадовго до появи патріарха Феофіла було знято печатку з дверей, а в печеру внесли велику лампаду і 33 свічки. Потім патріарх зайшов всередину і настало очікування. Присутні молилися, просячи дарувати вогонь. Молитва тривала поки не сталося диво.

 

Після тривалої дороги священний вогонь доставили і у Тернопіль.

 

Оксана Ботюк

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: Без Табу  

Коментарі