Тернопільський депутат Головко і "свободівці" не мають чим зайнятися?

07.12.2014 17:13   Джерело: http://risu.org.ua
Опубліковано : Олег Жак

Тернопільський депутат Михало Головко та інші нардепи-«свободівці» пропонують перейменувати релігійні організації, керівні центри яких - за межами України. Звичайно ініціатива хороша, але коли подивитись на проблеми держави взагалі, то складається враження, що нардепи просто не мають чим зайнятися... Цілком в дусі Свободи... Як не закон про мову, то давайте будем назви міняти... Вони, напевно, живуть в іншому вимірі! Люди гинуть на війні, а вони назви міняють...  

 

Відповідний законопроект "Про внесення змін до Закону України "Про свободу совісті та релігійні організації" щодо назв організацій, керівні центри яких знаходяться за межами України оприлюднено на сайті парламенту", передає Еспресо.TV.

 

Авторами документа, окрім Головка, є Юрій Бублик, Олег Осуховський, Андрій Іллєнко, Олександр Марченко, Юрій Левченко, Сергій Рудик.

 

Зокрема, автори документу пропонують передбачити в Законі України "Про свободу совісті та релігійні організації" положення, якими регулюються вимоги до назв релігійних організацій, керівні центри яких знаходяться за межами України.

 

"Так, законопроектом пропонується внести зміни до статті 9 зазначеного Закону, якими передбачити, що назва релігійної організації, керівний центр якої знаходиться за межами України, вказується у лапках після посилання на те, що вона є підрозділом та безпосередньо назви організації, підрозділом якої вона є", - йдеться в пояснювальній записці до законопроекту.

 

Автори зазначають, що нині в Україні діють релігійні організації, які вводять людей в оману та насаджують певні ідеали і догми, які часто не відповідають світогляду самої людини, а також "під виглядом благих намірів… фактично сприяють розпалюванню міжнаціональної ворожнечі та підриву суверенітету України".

Як зазначається, нині згідно з українським законодавством,  релігійні організації зобов`язані вказувати своє місце в організаційній структурі релігійного об’єднання лише у своєму статуті. "Проте якраз статути релігійних організацій пересічні громадяни досить часто залишають без уваги", - йдеться в документі.

 

Нагадаємо, Церква Московського Патріархату має офіційну назву Українська Православна Церква, якщо законопроект буде прийнятий їй доведеться перейменуватися на Російську Православну Церкву.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: http://risu.org.ua  

Коментарі