Тернопілля має свого делегата в Конгресі місцевих влад Ради Європи

16.03.2015 07:50   Джерело: TeNews
Опубліковано : Тарас Савчук

Керівник Тернопільської міської організації “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА” СОЛІДАРНІСТЬ”, депутат міської ради Віктор Шумада увійшов в склад делегації України у Конгресі місцевих і регіональних влад Ради Європи.

 

Від 14 березня 2015 року на часткову заміну статті 2 Указу Президента, тернополянин Віктор Шумада, спільно з представниками інших міських і районних рад, став прездставником України в Палаті місцевих влад Конгресу.

 

- Для мене це є дуже важливим, оскільки присутність України в Конгресі багато про що говорить. 200 тисяч муніципалітетів і регіонів, які обговорюють загальні проблеми, діляться досвідом, допоможуть нам продовжити налагодження процесу європейської уніфікації, просування демократії і співробітництво між різними рівнями влади різних держав. Конгрес займається такими специфічними питаннями як, наприклад, безпека в муніципалітетах, міжкультурний і міжрелігійний діалог, міграція, культура, освіта та багатьма іншими. Спільною працею маємо будувати відкрите та чесне самоврядування для громади Тернополя. - пояснює Віктор Шумада.

 

Указ щодо введення нових представників в делегацію вже набув чинності. До слова, раніше представником Тернопільщини був теперішній народний депутат Степан Барна. Проте, згідно з Указу Президента він, разом із низкою інших представників, був виведений зі складу делегації.

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі