Освоювати кошти на львівській трасі буде одеська компанія

30.09.2016 11:45   Джерело: TeNews
Опубліковано : Олег Жак

ТОВ "Автомагістраль-Південь" виграла тендер на поточний ремонт дороги вартістю 410,6 мільйонів гривень. Це якраз з тих 500 мільйонів, які недавно виділили на відновлення дороги.

 

За результатами відкритих торгів поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Н-02 Львів-Тернопіль буде виробляти одеська фірма - ТОВ "Автомагістраль-Південь"

 

Як повідомляє Вісник державних закупівель, "Автомагістраль-Південь" повинна відремонтувати чотири відрізки дороги на території Львівської області від села Підгірне до міста Золочів. За ремонт цих 4 відрізків компанія отримає 410,6 мільйонів.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На ремонт дороги Львів-Тернопіль виділили 500 мільйонів гривень

 

Конкурентами одеської компанії в цьому тендері виступили: ТОВ з Тернополя "Техно-Буд-Центр", київське ТОВ "ОНУР Конструкціон Інтернешнл" і польське ТОВ "дроги-БУД". Перші дві компанії оцінили свої послуги на пару мільйонів більше одеситів.

 


А ось поляки, навпаки, запросили на пару мільйонів менше. Але, їх пропозицію відхилили, так як у компанії відсутні: "інформаційна довідка про надання повноважень, підпису документів конкурсних торгів, договори, укладені з контрагентами та замовниками в 2014 році, інформаційна довідка про надання повноважень на укладання та підписання договору про закупівлю, витяг з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, відомості з єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (ЄДРПОУ), і виписка з реєстру платників податку на додану вартість ", - відзначили в Віснику державних закупівель.

 

P.S. Залишається лише відкритим питання про ще 90 мільйонів, які мали б доповнити до загальної суми виділених коштів... 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі