Олена Плахцінська упорядкувала книжку для маленьких піаністів

26.02.2016 11:53   Джерело: TeNews
Опубліковано : Віра Касіян

У тернопільському видавництві «Богдан» вийшов друком навчальний посібник для викладачів класу фортепіано шкіл естетичного виховання «Перші кроки маленького піаніста. Донотний період».

 

Його упорядник викладач класу фортепіано ТДМШ №1 Олена Плахцінська повідомила про це на своїй сторінці у Facebook.

 

Посібник призначений для початкових занять з наймолодшими дітками. Він містить методичні рекомендації, вправи, музичні приклади, творчі завдання.

 

«Щоб було цікаво і приємно займатись по ньому, видання ілюстроване кольоровими малюнками, які створив геніальний художник- карикатурист з м. Кам'янець-Подільський Валерій Петренко. Яскраві фотографії талановитого фотографа Михайла Урбанського, на яких зафіксовано момент виконання вправ, творчих завдань, роблять цей посібник доступним для сприйняття матеріалу не лише викладачами, а й наймолодшими учнями та їх батьками», - написала упорядник посібника.

 

Також вона висловила сподівання, що «Перші кроки маленького піаніста. Донотний період» стануть у пригоді викладачам і маленьким піаністам, які роблять свої перші кроки у світ прекрасного.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews