Кращий спосіб боротьби з корупцією - це розстріл, - вважає третина українців

28.12.2014 12:01   Джерело: http://www.unian.ua
Опубліковано : Олег Жак

Згідно з даними дослідження, 47,3% українців вважають, що рівень корупції в країні зберігся і не знижується.

 

В цілому, майже 80% українців переконані в тому, що за останній рік рівень корупції в країні або зберігся на попередньому рівні, або підвищився. Про це свідчать результати опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології на замовлення ZN.UA.

 

Так, згідно з даними дослідження, 47,3% українців вважають, що рівень корупції зберігся. 31,8% - що підвищився. І тільки 5% відчули зниження корупційного пресу. При тому, що 15% не змогли визначитися з оцінкою масштабів ракової пухлини.

 

При цьому, варто зазначити, що більше, ніж кожен третій громадянин України вважає, що "найкращий спосіб боротьби з корупцією - розстрілювати (як в Китаї)". 16% в цьому переконані абсолютно. 19,5% - скоріше згодні.

 

Найбільш радикальний настрій припадає на Миколаївську, Чернівецьку та Закарпатську області. При цьому цікаво і те, що більше 40% українців або категорично, або швидше не згодні з найсуворішою мірою.

Варто також зазначити, що за результатами опитування, для 46,8% українців найголовнішим з очікувань після перемоги Майдану є різке зниження рівня корупції.

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: http://www.unian.ua