Гути втратили вплив на "Мрію"

Опубліковано:
14 Лютого, 2015

Легітимність і повноваження сім’ї Гут як поточних акціонерів компанії “Мрія”, головні земельні ресурси і потужності виробництва знаходяться на Тернопільщині, відтепер офіційно втратили силу і були передані тимчасовому керуючому, призначеному судом. Тимчасовий керуючий є незалежною особою, яка діє в інтересах кредиторів, і може спрямувати свої рішення замість акціонерів на операційні компанії групи «Мрія». 


Від імені BNY Corporate Trustee Services Ltd 22-го січня 2015 року було подане клопотання до суду Кіпру, що серед іншого передбачає можливість припинення діяльності компанії Mriya Agro Holding Public Ltd («Мрія») і призначення тимчасового керуючого з метою збереження активів «Мрії». Клопотання було розглянуте судом, і 26 січня 2015 року суд призначив тимчасового керуючого компанії.

 

Введення тимчасового керуючого є результатом повністю законного процесу, розпочатого кредиторами «Мрії», і є цілком легітимним наслідком неспроможності «Мрії» обслуговувати свої борги, а також небажання поточних акціонерів протягом шести місяців взаємодіяти з кредиторами у спосіб, що відповідав би вимогам міжнародної фінансової практики.

 

Кредитні комітети банків і держателів облігацій «Мрії» вітають рішення кіпрського суду. Дана процедура не має на меті ліквідацію «Мрії» як групи, а лише служить інструментом спрощення передачі контролю над «Мрією» кредиторам від поточних акціонерів, які досі де-факто контролюють менеджмент компанії.

 

Кредитори «Мрії» прагнуть забезпечити цілісність компанії, а отже зберегти робочі місця для працівників компанії, стосунки з землевласниками і місцевими громадами. З цією метою тимчасовий керуючий наділив повноваженнями керувати групою нових менеджерів, п. Саймона Чернявського та п. Тона Хулса, які нещодавно були обрані кредиторами «Мрії». Вони вже почали встановлювати зв’язки з багатьма зацікавленими сторонами, готуючи їх до передачі контролю над всіма операційними компаніями і зміни менеджменту, а також доносячи їм наміри кредиторів. Ця зміна в управлінні стосується триваючого процесу щодо реструктуризації заборгованості групи «Мрія» та відображає необхідність збільшення ролі кредиторів у операційному контролі над групою «Мрія».

 

Google News Новини Тернопільщини Читайте нас у Google News

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #агрохолдинг, #гута, #мрія, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #тернопіль, #тернопільські новини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна
Статті
Інтерв'ю
Макс Кідрук: “Я не песиміст, а реаліст…”
15:14, 11 Квітня, 2024

Макс Кідрук: “Я не песиміст, а реаліст…”

Блоги