Дмитро Ярош про Революцію Гідності

Брати і сестри! Рік тому розпочалась наша Революція... Ми прагнули її, ми довго готувалися до неї, ми знали, що Україна без революційних перетворень не має жодної перспективи.


Перший етап Революції ми виграли - режим Януковича було повалено. Але, зовнішня агресія не дала нам довершити все задумане. Майдан перемістився на Східний фронт. Тисячі революціонерів стали бійцями-добровольцями, які зі зброєю в руках тепер боронять Незалежність і територіальну цілісність нашої Держави.

 

У цей день згадаймо Героїв Небесної сотні, всіх наших побратимів, які віддали життя в боротьбі за Україну.

 

Помолімося за їх безсмертні душі!

 

Наша Революція триває. Ми воюємо із зовнішнім ворогом, але не забуваймо і про ворога внутрішнього. Бо без революційних змін на краще в тилу, досягнути Перемоги над сатанинською імперією неможливо.

 

Тому, з Вірою в серці та революційним натхненням - до перемоги Української Революції! І хай Бог і Архистратиг Михаїл допоможуть нам у цьому!

 

Ми хочемо перемогти, ми можемо перемогти, ми переможемо!

 

Слава Україні!


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: https://www.facebook.com/partyrightsector/photos/a.611212672331812.1073741828.610642055722207/663199157133163/?type=1