Чи будуть тернопільські кіборги легалізовані?

Група народних депутатів під керівництвом Дмитра Яроша подала на розгляд Верховної Ради законопроект, що дозволить офіційно визнати всіх добровольців учасниками АТО.  Законопроект стосується, зокрема, бійців Добровольчого Українського Корпусу «Правого сектора».

 

В разі ухвалення цей документ дозволить добровольцям, які не є війсковослужбовцями, або правоохонцями, отримувати соціальні пільги за безпосередню участь в АТО. Насампред йдеться про виплати компенсацій родинам загиблих, а також допомоги бійцям у випадках каліцтва та інвалідності.

 

Автор законопроекту народний депутат Віталій Купрій. Серед співавторів Дмитро Ярош, Андрій Денисенко, Борис Філатов, Борислав Береза, Юрій Береза, Сергій Мельничук, Олександр Дубінін і Валентин Дідич.

 

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: http://pravyysektor.info/news/u-vr-zarejestrovano-zakonoproekt-pro-ofitsijne-vyznannya-dobrovoltsiv-uchasnykamy-ato/