«Будь-що може стати новиною. Воно б не було так смішно, якби не було правдою»

01.03.2015 19:31   Джерело: Пласт
Опубліковано : Тарас Савчук

28 лютого в приміщенні конференц-залу газети «Вільне Життя» відбувся вишкіл медіа-служби тернопільського Пласту, організатори якого мали на меті створити сильну команду яка б поширювала інформацію про діяльність пластунів.


Для проведення цього заходу було запрошено:

  • Олега Удича, пластуна та прес-секретаря прокуратури міста Тернопіль, який вже багато років співпрацює з місцевими журналістами

  • Сергія Гуменюка, позаштатного фотокореспондента видання the Insider, який також працював із міжнародним агенством AFP

  • Олену Рожко, головного редактора інтернет-видання «Сорока»

  • Сергія Корольчука, прес-секретаря тернопільського Пласту, та відео-блогера

  • Романа Борща, члена крайової медіа-служби НСОУ «Пласт»

 

Вишкіл медіа-служби був організований і проведений з ініціативи прес-секретаря Тернопільського Пласту. Учасники почерпнули багато цікавої інформації для себе, а саме: як брати інтерв'ю, співпрацювати з журналістами, писати прес-анонси, прес-релізи та як правильно організовувати прес-конференції.

 

Після теоретичної частини вони мали змогу застосувати теорію в практичній частині, після якої, змінили своє розташування, перейшовши на радіостанцію «Українська Хвиля», де змогли побачити роботу справжніх спеціалістів.

 

Олег Удич поділився з учасниками вишколу своєю працею журналіста: «Будь-що може стати новиною. Воно б не було так смішно, якби не було правдою.»

 

«Хто має хороші відносини з журналістами, той володіє інформацією» — завершує Олена Рожко.

 

Фотограф Сергій Гуменюк порадив учасникам вишколу не боятись пробувати робити щось самостійно, помилятися та вчитися з цього досвіду.

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: Пласт