Класичний університет Тернополя – у п’ятірці лідерів-виконавців державного замовлення НАДС

Опубліковано:
2 Березня, 2024

Нацiональне агентство України з питань державної служби оприлюднило iнформацiйно-аналiтичний звiт про результати надання освiтнiх послуг закладами освiти у пiдвищення квалiфiкацiї державних службовцiв, голiв мiсцевих державних адмiнiстрацiй, перших заступникiв та заступникiв, посадових осiб мiсцевого самоврядування за державним замовленням НАДС у 2023 роцi.

Другий рiк поспiль конкурсний вiдбiр виконавцiв державного замовлення НАДС у пiдвищеннi квалiфiкацiї державних службовцiв та посадових осiб мiсцевого самоврядування серед закладiв освiти проведено автоматизовано, з використанням можливостей модуля «Державне замовлення» вебпорталу «Портал управлiння знаннями».

За пiдсумками монiторингу надання освiтнiх послуг серед 25 закладiв освiти України – Захiдноукраїнський нацiональний унiверситет увiйшов до п’ятiрки лiдерiв виконавцiв державного замовлення НАДС у пiдвищення квалiфiкацiї державних службовцiв та посадових осiб мiсцевого самоврядування.

До процесу надання освiтнiх послуг з пiдвищення квалiфiкацiї у ЗУНУ було залучено 56 осiб: доценти, кандидати наук (доктори фiлософiї (PhD)), кандидати наук, професори, доктори наук, науково-педагогiчнi працiвники, якi не мають ученого звання, наукового ступеню.

null

Фото з мережі Інтернет

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Голова Андрій Смаглюк розповів про актуальне і набаліле Кременецької громади
13:58, 21 Квітня, 2024

Голова Андрій Смаглюк розповів про актуальне і набаліле Кременецької громади

Блоги

ТОП новини тернопільщини: