Рукава високого тиску: технічні вимоги та стандарти

Опубліковано:
1 Березня, 2024

Шланг високого тиску – це не лише простий трубопровід, а складний механізм, який відіграє ключову роль у руху рідин в гідравлічних системах. Він переносить різноманітні рідини, від моторних до гідравлічних, забезпечуючи безперебійну роботу обладнання.

Структурно шланг високого тиску складається з трьох основних компонентів: гумового рукава, посилення і металевого фітинга. Гумовий рукав відповідає за гнучкість і є найбільш еластичною частиною шланга. Посилення, яке може бути у формі накрутки або оплітки, забезпечує міцність і витривалість шланга, дозволяючи йому працювати під високим тиском. Металевий фітинг забезпечує надійне з’єднання з іншими частинами гідравлічної системи і дозволяє ефективно керувати рухом рідин.

Існують різні види РВД, класифіковані відповідно до стандартів, таких як EN 853 і 857. Наприклад, шланги з обплетенням є одними з найпоширеніших конструкцій. Вони виготовляються відповідно до європейських стандартів і можуть працювати в широкому діапазоні температур та з різними типами рідин.

Стандарти EN 853 визначають чотири типи рукавів обплетувальної конструкції з різними характеристиками та можливостями. Ці типи відрізняються кількістю шарів обплетення та матеріалом, з якого вони виготовлені:
1ST – одношарове обплетення з латуньованого дроту;
2ST – двошарове обплетення;
1SN – тонкий зовнішній шар, одне обплетення;
2SN – тонкий зовнішній шар, два обплетення.

Згідно з EN 857, рукави високого тиску поділяються на два типи, 1SC і 2SC, які призначені для специфічних застосувань і мають відмінні характеристики, такі як радіус вигину.

Стандарт EN 856 визначає різні види РВД, які відрізняються кількістю шарів навивки та можливостями застосування в різних умовах.
За стандартом EN 856 навивні РВТ поділяються на 4 види:
4SP – оснащений 4 шарами навивки зі сталевого дроту та використовується при середніх тисках;
4SN – має 4 шари навивки з міцного дроту, застосовується в умовах високих показників тиску;
R12 – випускається з 4 шарами навивки та призначається для тривалої експлуатації за високих температур і середнього тиску; 
R13, R15 – багатоспіральний, оснащений переважно 6 шарами навивок, використовується під час роботи у важких середовищах, імпульсних навантаженнях і значних тисках.

Українські виробники дотримуються відповідних стандартів, таких як ДСТУ ISO 1307:2009, які регламентують характеристики і типи РВД. Це забезпечує якість і надійність українських гідравлічних шлангів високого тиску. Документ регламентує 4 типи РВТ:
A – рукав зі жорстким осердям для регулювання внутрішнього діаметра.
B – шланг зі гнучким осердям для контролю внутрішнього діаметра (також сюди входять РВТ із пластмаси з осердям або без).
C – рукави без осердя.
D – екструдовані гнучкі шланги з пластмаси.

Купуючи шланг високого тиску для своєї гідравлічної системи, ви можете вибрати оптимальний варіант з широкого асортименту, представленого на сайті “Моторімпекс”. Доставка здійснюється в будь-яке місто України в найкоротші терміни, що забезпечує зручність і ефективність використання шлангів. Також ви можете скористатися послугами майстерень, які розташовані в містах Харків і Калуш, для виготовлення шлангів за індивідуальними замовленнями.

Оптові поставки для виробників обладнання проводяться за спеціальними умовами зі складів у Калуші, Львові та Харкові, що дозволяє ефективно забезпечувати потреби виробників і забезпечувати стабільну роботу гідравлічних систем.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #новини тернопільщини, #новини тернополя, #тернопіль, #тернопільські новини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Голова Андрій Смаглюк розповів про актуальне і набаліле Кременецької громади
13:58, 21 Квітня, 2024

Голова Андрій Смаглюк розповів про актуальне і набаліле Кременецької громади

Блоги

ТОП новини тернопільщини: