Класичний університет Тернополя співпрацює із вишем Костянтина Філософа в Нітрі

Опубліковано:
20 Лютого, 2024

Міжнародна співпраця Західноукраїнського національного університету із провідними закладами вищої освіти світу поглиблюється. Нещодавно декан соціально-гуманітарного факультету Оксана Гомотюк та заступник декана Юрій Щербяк  обговорили партнерство  із науковцями університету Костянтина Філософа в Нітрі, який у рейтингу webometrics.info посідає шосте місце серед словацьких університетів. У ньому навчається понад 6700 студентів.

УКФ активно займається міжнародною діяльністю. Ініціатором співпраці між УКФ та ЗУНУ є проректор із міжнародних зв’язків, доктор наук, доцент Мартіна Павлікова, проректор із науково-педагогічної роботи (міжнародна діяльність) Уляна Коруц і професор Юрій Щербяк.

Перемовини між університетами почалися у листопаді 2023 року й завершилися підписанням угоди про співпрацю між Університетом Костянтина Філософа в Нітрі (Словаччина) та Західноукраїнським національним університетом (Україна).

Наступним кроком стало проведення спільного дослідження і публікація його  результатів. Усі матеріали успішно пройшли рецензування, а згодом будуть опубліковані у виданнях, що входять до баз даних WOS та SCOPUS. До проведення дослідження долучилися науковці ЗУНУ:  доктор педагогічних наук, професор кафедри освітології та педагогіки Володимир Чайка, доктор психологічних наук, завідувач кафедри психології та соціальної роботи Андрій Гірняк, а також словацькі колеги: доцент Петер Кондра з філософського факультету УКН, доцент Мирослав Тврдон із факультету соціальних наук та охорони здоров’я, доктор філософії Ян Францісті з факультету природничих наук та інформатики. 

У квітні 2024 року на запрошення ректора УКФ професора Лібора Возара планується робочий візит адміністрації університету ЗУНУ до університету Костянтина Філософа в Нітрі. У планах – обговорення спільного міжнародного проєкту на 2024 рік,  співпраця у рамках програм Erasmus + KA 171 між УКФ та ЗУНУ. Словацькі колеги відкривають ці програми академічної мобільності для науково-педагогічних працівників та студентів ЗУНУ, що сприятиме підвищенню якості освіти, обміну досвідом, розвитку університету й української науки.

Сподіваємося, що наша спільна робота буде тривалою, успішною та плідною!

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Голова Андрій Смаглюк розповів про актуальне і набаліле Кременецької громади
13:58, 21 Квітня, 2024

Голова Андрій Смаглюк розповів про актуальне і набаліле Кременецької громади

Блоги

ТОП новини тернопільщини: