Підручник авторів з Тернопільщини отримав гриф Міністерства освіти і науки

10.02.2024 15:13   Джерело: TeNews
Опубліковано : Катерина Богуславська

Підручник авторів з Тернопільщини і випущений місцевим видавництвом, отримав гриф Міністерства освіти і науки України.

Зокрема, йдеться про підручник "Мистецтво" для 7 класу авторів Г. О. Кізілової, Л. М Гринишиної. Про це написали на сторінці видавництва ТОВ "видавництво Астон" у мережі Facebook.

«Це велика честь та визнання нашої праці та зусиль, спрямованих на покращення якості освіти та виховання молодого покоління. Цей підручник - результат багаторічної праці, а також великого ентузіазму та любові до мистецтва. Сподіваємося, що він стане в нагоді як вчителям, так і учням, допомагаючи їм зрозуміти та відчути красу мистецтва в усій її різноманітності. Наша мета - надати дітям можливість розвивати свої творчі здібності та досліджувати світ мистецтва. Разом з вами ми будемо продовжувати працювати над створенням якісних освітніх матеріалів та сприяти розвитку освіти в Україні», - йдеться у повідомленні.

null
Фото з мережі Інтернет

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі