Надання поліцейських послуг громадянам – основне завдання поліції

Опубліковано:
1 Лютого, 2024

З метою покращення та вдосконалення діяльності поліції в структурі ГУНП в Тернопільській області функціонує Управління головної інспекції.

Основні завдання служби це: – моніторинг діяльності підрозділів поліції з метою виявлення причин, які негативно впливають на ефективність виконання поліцейськими покладених на них завдань та функцій; – упровадження та застосування в роботі поліцейських ефективних сучасних методів, механізмів позитивного досвіду, які використовуються в службовій діяльності; – реалізація заходів з контролю за службовою діяльністю підрозділів поліції, сприяння ефективній професійній діяльності поліцейських, дотримання ними службової дисципліни. Для взаємодії громадян та поліції створено чат-бот Управління головної інспекції. Відтепер спілкуватися стане простіше, швидше та зручніше. Повідомити про порушення прав поліцейськими або ж надати пропозиції щодо покращення роботи працівників правоохоронного відомства можна дистанційно.

null

Чат-бот є надійним помічником громадян та поліцейських, адже через нього можна не тільки подати скаргу чи подякувати за роботу, але й отримати психологічну підтримку та допомогу.
Контакти Управління головної інспекції ГУНП в Тернопільській області: посилання на чат-бот: https://t.me/ternopil_nr_bot алектронна адреса: ugi@tp.police.gov.ua телефон: +380 50 102 5007.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна
Статті
Інтерв'ю
“Це те місце, де я повинен бути”: історія бізнесмена, який переїхав з Гонконгу до Кременця
20:11, 18 Квітня, 2024

“Це те місце, де я повинен бути”: історія бізнесмена, який переїхав з Гонконгу до Кременця

Блоги
Найбільше читають: