Як привезти авто з Америки

22.01.2024 18:27   Джерело: TeNews
Автор : Новини Тернопілля

Купівля авто з Америки – завдання, що потребує виваженості та ретельності. Українці все частіше обирають варіант зі Сполучених Штатів, використовуючи страхові аукціони, такі як IAAI, Copart, Manheim. Давайте розглянемо кроки та особливості цього процесу, розкриваючи всі тонкощі та поради.

Світ страхових аукціонів: як це працює

Почнемо з основ. Аукціони в США є справжнім лабіринтом, де продається десятки тисяч авто щодня. Це електронні торги, доступні онлайн, що дає можливість придбати автомобіль з будь-якої точки світу, включаючи Україну.

Стан авто із США на аукціонах: міфи та реальність

Багато авто з Америки потрапили на аукціони через дорожньо-транспортні пригоди, потопи та крадіжки. І хоча їх називають "битками", ремонт у США часто непересічно високий, враховуючи вартість робочої сили.

Дослідження за допомогою сервісу carfax: бачимо за кулісами

Фотографії та відео на аукціонах - це тільки вершина айсберга. Для отримання повної історії авто з США використовують сервіс Carfax, де зберігається вся інформація, починаючи від заміни оливи до дорожньо-транспортних пригод.

Огляд експерта: як уникнути неприємних сюрпризів

До купівлі можна замовити огляд експерта в США, хоча це досить витратна послуга. Однак, це може бути визначальним при великому виборі автомобілів.

Торги та оплата: процес вибору та закупівлі

Коли клієнт обрав марку, модель і бюджет авто зі США, посередник пропонує кілька варіантів. Торги проводяться онлайн, де переможець має право придбати обране авто, забезпечивши оплату протягом декількох днів.

Транспортування та доставка: шлях авто зі США до України

Оплата проводиться через український банк, а потім авто доставляється в США до українського порту, використовуючи морські контейнери. Цей процес може займати від 1 до 3 місяців, враховуючи усі фактори.

Митне очищення та ремонт: підготовка до реєстрації

Брокер виконує митне очищення, а після цього авто можна вивезти з порту. Починається ремонт, який може включати в себе пошук деталей зі США, Китаю, Європи чи ОАЕ.

З чого складається ціна авто з Америки

Зрозуміло, що ціна авто складається не лише з вартості на аукціоні. Збір аукціону (10-15%), транспортні витрати (1-2.5 тисяч доларів), послуги брокера (приблизно тисяча доларів), розмитнення, ремонт та інші витрати формують кінцеву суму.

Пригон авто із США – це захоплива подорож, але потребує відповідального підходу. Враховуючи всі етапи та ризики, ви можете отримати вигідну угоду та якісний автомобіль.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі