На Тернопільщині представили виставку картин Тетяни Ящук - «Життя в кольорах»

13.01.2024 19:58   Джерело: TeNews
Опубліковано : Катерина Богуславська

У Шумську презентували виставку картин Тетяни Ящук - «Життя в кольорах». Роботи художниці представили в краєзнавчому музеї. В експозиції – 31 картина. Це переважно пейзажі й натюрморти.

«Деякі роботи виконані у техніці олійного живопису у стилі пуантилізм, що передбачає використання чистих фарб, які не змішувалися на палітрі. Також декілька полотен створені у маловідомій техніці інтарсія зі сукна. Решта картин – це акварельний живопис», - написали на сторінці Шумської громади у мережі Facebook.

Картини  художниці уже показували на виставках у Києві, а у Шумській громаді – вперше.

Тетяна Ящука навчалася у Шумській школі мистецтв, потім у Києві у Національному педагогічному університеті ім. Михайла Драгоманова на спеціальності «образотворче мистецтво».

«На моїх полотнах переважно зображені побутові епізоди, які хочеться передати фарбами. Ніби спіймати саме цю хвилинку життя, показати, що звичні нам речі можуть бути красиві», - розповіла художниця.

Виставка діятиме до 26 січня. Переглянути її можна щодня з 10:00 до 16:00 години,  крім суботи та неділі.

null
Фото з мережі Інтернет
null
Фото з мережі Інтернет
null
Фото з мережі Інтернет
null
Фото з мережі Інтернет
null
Фото з мережі Інтернет
null
Фото з мережі Інтернет

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі