Студенти тернопільського університету відтворили історію народження Ісуса

11.01.2024 09:00   Джерело: TeNews
Опубліковано : Марта Сахно

У Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка студенти історичного факультету відтворили історію, дух і традиції українського та християнського народу.

Образи та наряди, створені власноруч молодими людьми, занурили глядачів у події народження Ісуса. Додаткові декорації та атрибути символізували важливість кожної деталі в українській оселі. А вдало підібрані ролі допомогли студентам максимально передати настрій, дух і трепет новорічно-різдвяних свят, які підкреслюють значимість і пам’ять української історії.

null
Фото з мережі Інтернет

Під час сценки актори відобразили багатих і бідних, байдужих і турботливих, гостинних і корисливих людей та їх роль у житті кожного з нас. Найголовніший меседж – гріх свій залагодити ніколи не пізно, головне –бажання та усвідомлення, а поруч завжди знайдуться люди, які простягнуть руку допомоги та вкажуть на правильний шлях.

Музичний супровід студентам забезпечив професор кафедри історії України, археології та спеціальних галузей історичних наук Микола Москалюк. Гра на баяні створювала хороший настрій та викликала посмішку у слухачів.

З уст колядників лунали «Добрий вечір тобі, пане господарю», «Хай Ісус мале дитя», «Бог ся рождає, хто ж Го може знати», «Зійшли з неба ангели», «Во Вифлеємі нині новина», які викликали у людей і радість, і сльози, і захоплення, і гордість. Підспівувала вся університетська родина.

Колядуємо

На фото Йосип, Марія та Сара

Завдячуємо всім, хто долучився до благодійної ініціативи, адже зібрані кошти передали у Волонтерський центр ТНПУ на закупівлю комплектуючих для виготовлення антидронових рушниць та дронів-камікадзе нашим захисникам.

Дякуємо організаторкам – Тетяні Петрик і Лесі Алексієвець, деканату історичному факультету та адміністрації ТНПУ за об’днання талановитої молоді задля спільної доброї справи. А учасники новорічно-різдвяної коляди переконали, що грати професійно можуть не лише актори, бо істинність у відчуттях.

Колядники висловлюють слова вдячності всім, хто радо зустрів і прийняв, за несподівані солодкі дарунки, теплі обійми та надзвичайно приємні слова, адже за кількахвилинною сценкою приховані робочі дні та докладені чималі зусилля. На згадку про себе студенти залишали передбачення на 2024 рік.

Зичимо миру, міцного здоров’я у кожну родину. Нехай вогонь тепла, добра та любові завжди горить у наших серцях. А непохитна віра та щоденні зусилля наближають до омріяної Перемоги.

Колядували усі разом із нами

Колядували усі разом із нами

Відвідали працівників вишу та адміністрацію 2 гуртожитку

Відвідали працівників вишу та адміністрацію 2 гуртожитку

Завітали до директора студмістечка

Завітали до директора студмістечка

Заколядували на хіміко-біологічному факультеті

Заколядували на хіміко-біологічному факультеті

Колядували в адміністрації ТНПУ

Колядували в адміністрації ТНПУ

Солодкі подарунки у дарунок

Христина Надала

Фото Олександра Петлюка


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі