У Тернополі діти з інвалідністю і вихованці дитбудинку отримали допомогу від благодійників з Норвегії
- Опубліковано: Катерина Богуславська
- —
- 8 Січня, 2024 о 21:01
22.06.2026
17:59:51
Діти з інвалідністю ГО “Центр “Бебiко” та вихованці дитбудинку в Тернополі отримали допомогу від благодійників із Норвегії. Пакунки від благочинців їм передали у благодійному фонді «Карітас».
Хлопчикам і дівчаткам роздали продуктові та гігієнічні набори, загалом – 33 пакунки.
«Підопічним дитячого будинку передали також 5 фенів для волосся та 11 крісел-груш. Дякуємо усім нашим партнерам, друзям, завдяки яким вдається створювати свято та дарувати радість дітям», – розповіли працівники «Карітасу».
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026