У котельнях Тернопільщини розмістили когенераційні установки на випадок відключень електроенергії
- Опубліковано: Катерина Богуславська
- —
- 30 Грудня, 2023 о 08:43
23.06.2026
04:51:46
На котельнях централізованого теплопостачання Тернопільщини облаштували три когенераційні установки, які працюватимуть у разі відключення електроенергії, – розповіли в обласній військовій адміністрації.
«Щоби впровадити розподілену генерацію, розвивається відновлювальна енергетика області: у 1,8 раза у порівнянні із 2019 роком збільшились встановлені потужності об’єктів відновлювальної енергетики та у 3 рази – обсяг виробленої електричної енергії з ВДЕ. На сьогодні частка відновлюваних джерел у загальному виробництві електроенергії в Україні досягла 13%, в області – близько 19 %», – кажуть в ОВА.
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026