За рік на Тернопільщині пролікували понад 16 тисяч військових
- Опубліковано: Катерина Богуславська
- —
- 28 Грудня, 2023 о 22:49
23.06.2026
07:52:27
За рік у медичних закладах Тернопільської області пролікували понад 16 тисяч військовослужбовців. Реабілітацію пройшли 3530 бійців, – розповіли в обласному департаменті охорони здоров’я.
«На сьогодні реабілітаційну допомогу можна отримати у 8 лікарнях краю, 4 з них увійшли до спроможної мережі. Також 15 закладів охорони здоров’я вже подали пропозицію на контрактування з НСЗУ за пакетами “Реабілітаційна допомога дорослим і дітям у стаціонарних умовах” та “Реабілітаційна допомога дорослим і дітям у амбулаторних умовах”. Окрім того, багато військових з Тернопільщини, проходять реабілітацію в закордонних клініках», – кажуть у департаменті охорони здоров’я.
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026