Як правильно користуватися димоходами – рятувальники Тернопільщини нагадують правила(R)

09.12.2023 13:58   Джерело: TeNews
Опубліковано : Катерина Богуславська

На Тернопiльщинi почали фiксувати пожежi у димоходах, тому рятувальники закликають жителiв областi дотримувати правил використання пiчного опалення.

Рятувальники закликають громадян памятати, що треба робити плановий огляд димоходу. Це необхiдно робити не рiдше двох разiв на рiк: на початку опалювального сезону i по його закiнченнi.

«Нагадуємо усiм, хто користується пiчками, кабiнами i димоходами, що найперше, необхiдно вчасно прочищати проходи, щоб не накопичувалася сажа, оскiльки вона може осiдати на стiнках i звужувати дiаметр проходiв, а це заважає вiльному руху диму. У такому випадку стiнки погано нагрiваються, погiршується тяга, дим проникає у кiмнату, це може спричинити у людей отруєння продуктами горiння. Пiд час сильного нагрiвання, налiт сажi може загорiтися i призвести до пожежi», - йдеться у повiдомленнi рятувальникiв.

null
Фото з мережі Інтернет

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі