На Тернопільщині з початку епідсезону від коронавірусу померли 9 людей, майже усі не вакциновані
- Опубліковано: Катерина Богуславська
- —
- 6 Грудня, 2023 о 20:09
25.06.2026
22:27:16
На Тернопільщині з початку епідсезону 9 людей померли від ускладнень COVID-19.
Про це розповіли в обласному центрі контролю і профілактики хвороб.
Серед померлих – люди віком 65 років і старші. Восьмеро із них були не вакциновані проти коронавірусу.
«Всього з початку вакцинації в Тернопільській області щеплено 914 312 особи. Це єдиний ефективний спосіб захистити себе від коронавірусної хвороби», – кажуть епідеміологи.
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026