«Пункт психологічних практик»: започаткували проєкт для рятувальників Тернопільщини

05.12.2023 22:15   Джерело: TeNews
Опубліковано : Катерина Богуславська

Психологічна служба Головного управління ДСНС України у Тернопільській області розпочала реалізовувати проєкт «Пункт психологічних практик». 

Створили його задля  зміцнення кадрового потенціалу та збереження психічного здоров'я рятувальників. Також мета проєкту -  у рятувальників психологічної здатності долати стреси та важкі періоди конструктивним шляхом та інших професійно-важливих психологічних вмінь та знань.

«Реалізацію проєкту психологи Служби порятунку розпочали з психоедукційних занять. Сьогодні таке заняття, у формі інтерактивної мінілекції, за участю фахівців Центру управління в надзвичайних ситуаціях провели для співробітників оперативно- диспетчерської служби. Воно передбачало, як навчальний, так і мотиваційний компоненти, спрямовані на засвоєння навчального матеріалу, а також колективне обговорення почутого, обміном думками та досвідом. Завдяки цим заходам, ми прагнемо створити сприятливі умови для зміцнення психологічної стійкості наших колег у робочому середовищі та підвищення їхньої професійної ефективності. Це один із кроків у підтримці та збереженні психічного здоров'я у складних ситуаціях», - розповіли в обласному управлінні ДСНС.

null
Фото з мережі Інтернет


 

 

 

 

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі