Тернопільський «Карітас» долучився до забігу «Acting for survivors»

02.12.2023 08:05   Джерело: TeNews
Опубліковано : Катерина Богуславська

"Acting for survivors" до забігу "Acting for survivors", який відбувся під час в межах Міжнародної акції "16 днів активізму проти насильства". Мета цього заходу - привернути увагу до насильства, яке чинять російські військові.

Участь у забігу взяли працівники благодійного фонду «Карітас» та підлітки - учасники проєкту: "Діти та війна: соціально-педагогічна робота з дітьми та молоддю".

"Акція "16 днів активізму проти насильства" щороку відбувається з 25 листопада до 10 грудня у понад 100 країнах світу з 1991 року. Її метою є активізація спільних зусиль задля безальтернативної протидії всім формам насилля. Україна долучилася до акції з 2001 року. Захід організований UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення, у партнерстві з громадською організацією "Асоціація експертів із запобігання та протидії гендерно зумовленому насильству" (GBV Асоціація експертів) у межах проєкту «Міста, вільні від домашнього насильства» за підтримки уряду Канади (Embassy of Canada to Ukraine) та Великої Британії (British Embassy Kyiv) ", - розповіли представники тернопільського "Карітасу".

null
Фото з мережі Інтернет
null
Фото з мережі Інтернет
null
Фото з мережі Інтернет

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі