10 тисяч медодайних дерев висаджено в межах проєкту «Марафон лип» від «Контінентал»

24.11.2023 14:05   Джерело: TeNews
Опубліковано : Марта Сахно

«Контінентал» продовжує реалізовувати соціально-екологічну акцію «Марафон лип», у рамках якої вже висаджено 10 тис. саджанців медодайних дерев. Проєкт започатковано Компанією у 2019 році.

У межах «Марафону лип» відбувається організована висадка саджанців медодайних дерев у населених пунктах Тернопільської, Івано-Франківської, Львівської, Чернівецької та Хмельницької областей.

 
 
У «Контінентал» зазначають, що мета акції — не лише озеленити населені пункти, а й підтримати бджолярство та пасічну кооперацію, розвитку яких Компанія активно сприяє. Місце для висаджування дерев визначають спільно з представниками органів місцевого самоврядування та лісомисливськими господарствами. «Контінентал» забезпечує саджанці, а також повністю покриває витрати на їх доставку до місць висадки.

Долучаються до висадження дерев працівники Компанії, пасічники, члени кооперативів, з якими співпрацює «Контінентал Фармерз Груп», а також жителі громад, у яких реалізовують акцію. До слова, насадження, проведені в рамках «Марафону лип», можна відстежити на інтерактивній карті на офіційному сайті Компанії.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі