Ще одне онлайн-видання на Тернопільщині офіційно зареєстроване Нацрадою – сайт “Голос. Тернопільська агенція новин”

22.11.2023 15:15   Джерело: Голос
Опубліковано : Марта Сахно

Ще одне видання на Тернопільщині – тепер офіційно зареєстроване Нацрадою з питань телебачення і радіомовлення. Це сайт “Голос. Тернопільська агенція новин”.

Онлайн-видання входить до об’єднання “Ua News MEDIA GROUP” і воно стало вже третім, яке отримало офіційну реєстрацію на Тернопільщині відповідно до нового законодавства.

Сайт “Голос. Тернопільська агенція новин” публікує актуальні і цікаві новини на різні теми. Це події Тернополя та області, політика, економіка, кримінал, а також історії про мандри та видатних особистостей.

офіційно зареєстроване Нацрадою видання Голос

Це сайт: “Голос. Тернопільська агенція новин”

Гасло сайту говорить саме за себе – “Почути правду”. Офіційна реєстрація онлайн-видання підтверджує його відкритість до читача, готовність публікувати об’єктивні дані і перевірені факти.

Дякуємо за довіру нашим читачам і пам’ятайте, ви можете повідомити нам цікаву та унікальну новину написавши на пошту golos.te.ua@gmail.com

Нагадаємо, раніше ми писали про: “Перші два онлайн-видання офіційно зареєструвала у Тернополі Нацрада


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: Голос  

Коментарі