Відбулося засідання Вченої ради університету

30.10.2023 07:15   Джерело: TeNews
Опубліковано : Марта Сахно

25 жовтня відбулося перше засідання вченої ради в новому складі, якому академічна спільнота делегувала право приймати найвідповідальніші рішення щодо майбутнього Західноукраїнського національного університету.

Голова вченої ради Андрій Крисоватий звернувся до присутніх: “ Ми маємо бути свідомими вибору нашого колективу, який надав кожному із нас право діяти від університету та на його благо.

Я дякую кожному із вас, адже своїм багаторічним та відданим служінням Альма-матер ви довели, що працюватимете наполегливо та цілеспрямовано.

Іван Франко казав: "У великій сім'ї народу кожен повинен робити свою роботу, кожен несе відповідальність перед усім народом"

Західноукраїнський національний університет - це не просто заклад освіти, це місце , де формується доля майбутніх українських лідерів, науковців та свідомих патріотів громадян.

Періоди випробувань завжди вимагають від нас особливого підходу, мудрості та виваженості.

Праця – це радість, особливо тоді, коли людина ставить собі за мету жити багатогранно, вірити, що буття дано їй для служіння іншим.

Ми ставимо сьогодні перед собою амбітні завдання. Я переконаний, що незабаром вони перетворяться на славні діла. Ми вже довели, що вміємо наполегливо працювати, готові до самопожертви і здатні добиватися цілей, але без віри у власні сили, у свою країну, у свій народ, ми не зможемо перемогти ворога. Інтереси України – понад усе! Тому вірте в Україну, любіть Україну, служіть Україні.”

Перед членами вченої ради виступив митрополит Тернопільський і Кременецький Нестор: «Колеги, сьогодні у вас перше засідання нової вченої ради.  Ми з вами живемо в нелегкий час. Ми це чуємо і говоримо кожного дня тому, що війна дійсно багато чого змінила в нашому житті, але ми повинні розуміти, що це не просто факт. Насправді - це час великих можливостей, великих змін. Сьогодні багато що оновлюється в Україні. У тому числі оновлюється й підхід до освіти, до науки. Як ніколи, нам потрібно усвідомити цю велику відповідальність, яка лежить на усіх нас стосовно виховання молоді, - покоління, яке буде жити в Україні.”

У ході роботи вченої ради науковці розглянули такі питання: присвоєння звання «Почесний професор університету» д.е.н., проф., професору кафедри фінансових технологій та банківського бізнесу Луціву Богдану Любомировичу та к.е.н., доц., доценту кафедри підприємництва і торгівлі Бойчик Ірині Михайлівні; затвердили положення про навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки і резильєнтності ЗУНУ; внесли зміни до графіку освітнього процесу у 2023-2024 навчальному році; затвердили положення про планування та облік роботи науково-педагогічних працівників ЗУНУ та положення про Навчально-науковий інститут комунікацій ЗУНУ; рекомендували до друку навчальні посібники та підручники; затвердили теми дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора наук; заслухали звіти про закордонні відрядження  та обговорили інші важливі питання.

Також голова вченої ради Андрій Крисоватий вручив подяки від міністра освіти і науки України, голови Тернопільської обласної державної адміністрації, атестати доцентів та професорів, відзаки “Почесний професор університету”.

У роботі вченої ради взяв участь голова Наглядової ради ЗУНУ – Анатолій Гулей.

Митрополит Тернопільський і Кременецький Нестор благословив усіх присутніх на добрі справи, плідну працю на благо України.

null
Фото з мережі Інтернет
null
Фото з мережі Інтернет
null
Фото з мережі Інтернет

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі