В ТОДА повідомили про перші результати роботи робочої групи із забезпечення прозорості та підзвітності

27.10.2023 16:23   Джерело: TeNews
Опубліковано : Новини Тернопілля

Перші результати роботи  робочої групи із забезпечення прозорості та підзвітності органів публічної влади на території області. До неї увійшли представники нацполіції, управління стратегічних розслідувань, СБУ, ДБР, прокуратури та інших силових органів, які мають відношення до боротьби з корупцією.

Зараз робоча група здійснюється моніторинг на аналіз проведених закупівель органами місцевого самоврядування та в разі виявлення нецільового або недоцільного використання коштів, будуть вживатися заходи щодо скасування  закупівель та розірвання відповідних договорів.

З початку року до 10 жовтня підрозділами управління стратегічних розслідувань в Тернопільській області в рамках проведення превентивних заходів було скеровано багато листів про порушення проведення публічних закупівель. В результаті роботи було відмінено тендери на суму майже 130 млн грн. Повідомлено про підозру 14 особам, 22 підозри - у сфері службової діяльності. Сума збитків по цих правопорушеннях склала майже 19 млн грн.

З дня створення робочої групи і по сьогодні відмінено тендерів на суму майже 100 млн грн. Зараз робочою групою проводиться аналіз близько 5 тисяч закупівель, як проведених так і тільки оголошених.

Всі органи виконавчої влади та місцевого самоврядування надали запитувану інформацію, та готові до співпраці.

"Сьогодні ми всі маємо спільну мету, тож маємо бути єдиними та послідовними у питаннях протидії корупції та дезінформації. Не припустимі жодні подвійні стандарти та толерування зловживань ресурсами платників податків чи службовим становищем",- сказав на брифінгу Володимир Труш.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі