Курсанти Тернопільського коледжу долучилися до національно-мистецького проєкту «Рушник Волі»

26.10.2023 15:15   Джерело: TeNews
Опубліковано : Марта Сахно

Курсанти Тернопільського коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою долучилися до естафети національно-мистецького проєкту «Рушник Волі».

Це проєкт, започаткований відділом абонементу Тернопільської ОУНБ, сектором Міністерства у справах ветеранів у Тернопільській області, Тернопільським товариством «Просвіта» імені Тараса Шевченка. Розпочався він 10 серпня 2023 року.

Курсанти долучилися до проєкту а ініціативи Музею російсько-української війни, а саме його працівниці Козирі Іванні Володимирівні. 

«Візерунок рушника притаманний мотивам Тернопільщини, довжина якого становить 3 метри. Рушник символізує єдність, оскільки його можна вишивати кільком майстрам одночасно, а в єдності сила народу та любов до волі. Курсанти та викладачі долучилися до вишивання рушника Волі, з наміром наблизити довгоочікувану ПЕРЕМОГУ», - написали на сторінці коледжу у мережі Facebook.

null
Фото з мережі Інтернет
null
Фото з мережі Інтернет
null
Фото з мережі Інтернет
null
Фото з мережі Інтернет
null
Фото з мережі Інтернет
null
Фото з мережі Інтернет

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі