Ще п’ять мільйонів гривень виділила Тернопільська громада на допомогу захисникам

05.10.2023 17:40   Джерело: TeNews
Опубліковано : Новини Тернопілля

На засіданні виконавчого комітету було погоджено проект рішення «Про внесення змін до бюджету Тернопільської міської територіальної громади на 2023 рік».

Відповідно до рішення, буде здійснено перерозподіл бюджетних асигнувань між головними розпорядниками коштів. Зокрема, кошти у сумі 5 000 000 додатково спрямовуються на «Програму забезпечення обороноздатності військових формувань Тернопільського гарнізону та військового призову Тернопільської міської територіальної громади на 2023 рік».

Загалом на виконання «Програми забезпечення обороноздатності військових формувань Тернопільського гарнізону та військового призову Тернопільської міської територіальної громади на 2023 рік» у міському бюджеті Тернополя передбачено 100,1 млн грн.

Нагадаємо, що на запити військових частин, в рамках «Програми забезпечення обороноздатності військових формувань Тернопільського гарнізону та військового призову Тернопільської міської територіальної громади на 2023 рік» закуповує необхідне обладнання, інструменти та техніку. Окрім того, допомога захисникам надається також в межах інших міських програм.

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі


Опілля різдвяне
Радіо
TeNews Radio УХ Радіо

Головне за день

ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна
Архів новин