У Тернополі відбулась зустріч із ВПО у межах проєкту Спілки Жінок Тернопільщини «Бути поруч»

03.10.2023 11:00   Джерело: TeNews
Опубліковано : Марта Сахно

Зустріч із внутрішньо переміщеними особами відбулась у межах проєкту «Бути поруч» у бібліотеці ім. Л. Каніщенка в ЗУНУ. Захід вже традиційно провела Спілка Жінок Тернопільщини.

“Спілка жінок Тернопільщини постійно співпрацює з внутрішньо переміщеними особами, надаючи їм підтримку у пошуку житла, медичної допомоги та освіти, а також допомагаючи інтегруватися в новому місці проживання через професійну підготовку та соціальні програми. Спілка сприяє їхньому правовому захисту та забезпечує психологічну підтримку для подолання травм та стресу, пов’язаного з переміщенням”, – зазначила Голова Правління ГО “Спілка Жінок Тернопільщини» Олеся Капуш.

Зустріч відбулася за підтримки партнерів ініціативи. Серед них – благодійний фонд Хвилі змін на чолі із Тарасом Савчуком. Фонд передав кожному із присутніх продуктові набори. 

“Ця зустріч була дуже корисною для більшості присутніх, адже колектив ВПО, до якого входило більше 15 представників з різних областей, поповнився новими знайомствами /членами . Під час зустрічі ВПО мали можливість  отримати консультації спеціалістів, та отримати відповіді на актуальні питання”, – повідомили у Спілці Жінок Тернопільщини.

Також ще один партнер – благодійний фонд «Рокада» проінформував про можливість соціально-психологічної допомоги ВПО, а також про можливість отримати гуманітарну, соціальну, правову, психологічну допомоги, що дуже важливо зараз.

null
Фото з мережі Інтернет
null
Фото з мережі Інтернет
null
Фото з мережі Інтернет
null
Фото з мережі Інтернет
null
Фото з мережі Інтернет
null
Фото з мережі Інтернет
null
Фото з мережі Інтернет


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі