Геостаціонар на Чортківщині став місцем посвяти студентів географічного факультету ТНПУ

27.09.2023 19:10   Джерело: TeNews
Опубліковано : Марта Сахно

Посвята у студенти географічного факультету ТНПУ відбулася у цікавій локації – Геостаціонар в селі Дзвенигород Чортківського району. Саме ж дійство було приурочене до Дня осіннього рівнодення, коли закінчується астрономічне літо та відповідно розпочинається осінь.

Феєричність заходу забезпечили студенти-першокурсники. Вони підготували відмінні програми, в яких презентували свої групи та спеціальності, пройшли процедуру посвяти. Також були заходи з облагородження території геостаціонару, екскурсії на історико-культурну та природничо-географічну тематики. Приємне враження від студентів-першокурсників було підкріплене яскравими прикладами патріотизму та громадянської свідомості (всі ранки перебування на Геостаціонарі розпочинались з Державного славня та Хвилини пам’яті та нескореності).  Прихильною до учасників посвяти була погода  та неповторні дністровські краєвиди.

Атмосфери дійству додавали студенти-старшокурсники та викладачі, які також були долучені до всіх видів активностей.

null

На пам’ять учасники Посвяти підписали єврову купюру.

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі