Фізкультурно-оздоровчий захід «Здорова Україна»

22.09.2023 07:00   Джерело: TeNews
Опубліковано : Катерина Богуславська

Тернопільський обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх».

20 вересня 2023 року Тернопільський обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» спільно з Данелюк Ольгою - координаторкою проєкту «Активні парки - локації здорової України» у Скалатській ТГ , провели фізкультурно-оздоровчий захід для учнів 7-9 класів Скалатської ЗОШ І-ІІІ ступенів, який сприяв підвищенню витривалості, покращенню координації рухів та фізичного стану в цілому, а також психологічному розвантаженню та відновленню. 

Всі учасники заходу отримали відзнаки і сувенірну атрибутику з логотипом від Тернопільського обласного центру фізичного здоров'я населення „Спорт для всіх” та друковану продукцію від ТОВ Видавництво"Школярик".

Організатори: Тернопільський обласний центр фізичного здоров'я населення „Спорт для всіх”, Данелюк Ольга - координаторка проєкту «Активні парки - локації здорової України» у Скалатській ТГ.

null
Фото з мережі Інтернет
null
Фото з мережі Інтернет

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі