У 33-ох школах Тернопільщині організують шкільне харчування Всесвітньої продовольчої програми ООН

21.09.2023 09:00   Джерело: TeNews
Опубліковано : Катерина Богуславська

На Тернопільщині у 33-ох школах організують шкільне харчування Всесвітньої продовольчої програми ООН, - розповіла директор департаменту освіти і науки Тернопільської ОВА Ольга Хома.

Долучаться до цього проекту як малі, так і великі школи . Програма відшкодовуватиме  30% від вартості харчування учнів 1-4 класів.

«Це відбуватиметься наступним чином: кожен навчальний заклад зобов'язаний звітувати щодня за кількістю порцій, які були приготовлені. У програмі беруть участь навчальні заклади, у яких є як одноразове, так і дворазове харчування. Відповідно до цього кількість учні подаватиметься менша, а кількість порцій - більша. Головна мета програми полягає у підтримці навчальних закладів щодо реалізації завдань реформи шкільного харчування шляхом підвищення якості їжі та допомоги батькам, які мають економічні труднощі, у частковому відшкодуванні плати за шкільне харчування. Програма шкільного харчування має на меті не лише надати фінансову підтримку, але й сприяти підвищенню знань кухарів та персоналу», - каже Ольга Хома.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі