Директорка Залужанського ліцею з робочим візитом відвідала Тернопільський військовий коледж

21.09.2023 07:00   Джерело: TeNews
Опубліковано : Марта Сахно

З робочим візитом у Тернопільський військовий коледж завітала директорка Залужанського ліцею Біркова Ірина Ростиславівна.

Мета візиту – налагодження стосунків та обговорення питань про співпрацю, зазначають на сторінці коледжу, пише "Газета Місто".

Під час зустрічі очільники закладів освіти обговорили військово-патріотичне виховання молоді, яке є важливим на сьогоднішній час серед юнацтва та широких верств українського суспільства.

Начальник коледжу полковник Вадим Ластовицький наголосив, що у коледжі вихованню молоді у дусі патріотизму та національної свідомості приділяється багато уваги. 

Набуті в закладі освіти військові звання та навички визначатимуть рівень спроможності виконання конституційного обов’язку громадянином України щодо захисту Вітчизни.

В цій ситуації надзвичайно зростає роль предмета “Захист Вітчизни”, як складової частини військово-патріотичного виховання, спрямованої на підготовку юнаків у теоретичному, практичному, фізичному і психологічному плані до майбутньої військової діяльності.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі