Краш-тест проєктів учасників ініціативи «Громадська майстерня»

18.09.2023 08:10   Джерело: TeNews
Опубліковано : Марта Сахно

Відбувся краш-тест проєктів, які підготували разом з менторами учасники ініціативи «Громадська майстерня». На заході булим присутні самі автори проєктів, ментори та експерти ініціативи МАРС.

Основна мета сьогоднішньої зустрічі – попередня презентація напрацьованих проєктних пропозицій та їх аналіз зі сторони експертів.

Учасники підготували якісні презентації, щоб максимально розкрити суть їхніх проєктів. Чимало дискусій, обговорень, пропозицій, порад та нових ідей, а найголовніше – конструктивна критика, що в компеклсі допоможе напрацювати ще якісніші проєкти.

Отож, сьогодні краш-тест пройшли наступні проєкти:
TeTraBot (TernopilTravelBot)
Звертайся
Читальня-майстерня
Старі двері
Сквер перед бібліотекою, що на «Новому світі».
Попереду знову доопрацювання та робота з менторами. Радіємо, що учасники нашого проєкту мотивовані та готові працювати над покращенням своїх ідей, адже в нас одна мета – розвиток Тернопільської громади!

Зазначимо, що проєкт «Громадська майстерня» реалізовується в рамках ініціативи «Місцеве агентство розвитку середовищ (МАРС). який дозволить тернополянам пройти комплексне інтегроване навчання та отримати навики перетворення своїх ідей в проєкти. Ініціатива МАРС – це майданчик активних мешканців з різних галузей, які об’єдналися задля сприяння появи та розвитку у Тернопільській громаді нових середовищ.

P.S. Na пошті. Креативний кластер - дякуємо, що вкотре надаєте приміщення для роботи.

null

Фото з мережі Інтернет
null
Фото з мережі Інтернет
null
Фото з мережі Інтернет

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі