У Києві відкрили виставку робіт митця, який жив і творив на Тернопільщині

17.09.2023 11:04   Джерело: TeNews
Опубліковано : Катерина Богуславська

У Києві розпочався виставковий проєкт, присвячений 90-ій річниці з дня народження заслуженого майстра народної творчості України Івана Мердака. Митець був вихідцем із  Лемківщини. Він упродовж багатьох років жив і творив на Тернопільщині.

«У залах галереї «Хлібня» Національного заповідника «Софія Київська» представили роботи автора. Майстер перевтілив природні форми дерева у величні постаті наших древніх предків та поетичні образи з українського фольклору. Під час заходу виступили студентки Теребовлянського коледжу культури і мистецтв. Мандрівну виставку робіт Івана Мердака організували завдяки співпраці Національного заповідника "Замки Тернопілля" і Департаменту культури та туризму Тернопільської ОВА. Роботи майстра уже експонували у Львові, Хотині, Кам'янці-Подільському та Монастириськах», - розповіли в обласному департаменті культури. 

null
Фото з мережі Інтернет
null
Фото з мережі Інтернет
null
Фото з мережі Інтернет
null
Фото з мережі Інтернет
null
Фото з мережі Інтернет
null
Фото з мережі Інтернет
null
Фото з мережі Інтернет

 

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі