Мер Тернополя дав гроші випускникам

Міський голова нагородив преміями тернопільських випускників за високі результати НМТ

28.08.2023 21:13   Джерело: ТМР
Опубліковано : Новини Тернопілля

27 серпня у Тернополі напередодні свята Дня міста Сергій Надал відзначив грошовими преміями тернопільських випускників за високі досягнення у навчанні відповідно до результатів національного мультипредметного тесту 2023 року.

Нагородженням відбулося поруч з пам’ятником Івана Франка, адже саме 27 серпня минає 167 річниця від дня народження Каменяра

«У цей день, окрім вшанування Івана Франка, ми вітаємо випускників, які отримали високі бали склавши цьогорічний національний мультипредметний тест. Щиро вірю, що серед цих молодих юнаків та дівчат є майбутні генії української нації, якими ми будемо пишатися», - зазначив Сергій Надал.

Грошові винагороди у розмірі 4000 грн за 200 балів отримали: Гураль Вікторія, Демкура Ангеліна, Грицина Ярослав, Дідух Юліана, Нікуліна Надія, Горошко Назарій, Зелінський Олександр, Бобко Ігор, Волощак Марія, Мадараш Катерина, Коробій Павло, Величко Вікторія, Вівчар Марія, Пушкар Олександр, Ярмолюк Станіслав, Нетребська Діана, Радіо Наталія, Порохняк Тарас, Шило Анастасія, Мерецька Анна, Янчак Софія, Макар Олександр, Осадчук Олександр.

Премію у розмірі 8000 грн за 400 балів присвоєно: Волянській Софії і Зімірській Вікторії.

null
Фото з мережі Інтернет
null
Фото з мережі Інтернет
null
Фото з мережі Інтернет
null
Фото з мережі Інтернет
null
Фото з мережі Інтернет

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: ТМР  

Коментарі