У Тернопільській ОВА підтвердили об'єднання лікарень

28.08.2023 18:13   Джерело: Тернополяни
Опубліковано : Новини Тернопілля
У Тернопільській ОВА підтвердили об'єднання лікарень. Дану інформацію озвучила Ольга Ярмоленко, начальниця управління охорони здоров'я ТОВА, під час сьогоднішнього брифінгу. 

"Міністерство охорони здоров'я погодило нам запропонований перелік спроможної мережі закладів охорони здоров'я і 5 серпня в розпорядженні голови ТОВА про затвердженого погодженого списку закладів, які ввіййшли в спроможну мережу. У спроможну мережу увійшли - дві надкластерних лікарні - це обласна клінічна лікарня і обласна дитяча клінічна лікарня, - відзначила Ольга Ярмоленко. - Три центри на рівні надкластерних - онкодиспансер, психоневрологічна лікарня та фтизіопульмонологічний центр. Сім кластерних лікарень - це Кременецька опорна лікарня, в Тернополі дві лікарні - міська лікарня №2 з приєднанням до  неї дитячої міської лікарні і лікарня швидкої допомоги з приєднанням до неї третьої міської лікарні, це Теребовлянська лікарня, це Чортківська лікарня, Заліщицька лікарня та Козівська. І 13 закладів загальних. Поза мережею залишилося 26 лікувальних закладів. Ці 26 закладів, які залишилися поза спроможною мережею вони зможуть контрактуватися на ті види послуг, які вони зможуть надати. Держава буде більше уваги приділяти закладам спроможної мережі. Розпорядження доведено до власників, голів територіальних громад". 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: Тернополяни  

Коментарі