Павло Жебрівський

Павло Жебрівський

Громадський діяч, Президент військово-цивільної спілки "Бойове Братерство України"

Українці народжені, шоб жити у вільній і незалежній державі

24.08.2023 15:46   Джерело: Соціальна мережа
Автор : Павло Жебрівський

Я вірю, що кожен українець народжений, щоб стати щасливими у цьому світі, реалізувавши свій потенціал та зробивши внесок у розбудову сильної, міцної, вільної, незалежної та заможної Української держави.

Незалежність країни – це не тільки усвідомлена потреба її громадян самостійно приймати рішення. Це «цеглинки» діянь та вчинків кожного з нас, з яких будується наш спільний Дім. Сьогоднішнє свято має гіркий присмак і багато з нас сповнені суму.

Однак один розумний чоловік сказав: не бійтеся та вірте у світло, яке проб’ється і знайде вихід з будь-якої чорноти, будь-якого мороку та страждань, в яких, здавалося б, вже немає жодного шансу на спасіння. Але шанс є. Завжди.

Тому у певні «дні смутку та печалі» вартує згадати слова Ноама Хомського про те, що оптимізм – це стратегія. Якщо ви не вірите, що краще майбутнє можливе, ви ніколи не зробите крок, який призведе до того, щоб майбутнє було кращим. Якщо ви вважаєте, що немає надії, її не буде. Бо вибір завжди за нами! Та роблячи свій ВИБІР, обираймо стратегію віри у ПЕРЕМОГУ!

Згадаймо, що попри жорстокості імперій, голодомори та репресії, зради нових Іуд та злочини байдужих, умиваючись кров’ю, Україна знову поставала!

Павло Жебрівський


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: Соціальна мережа  

Коментарі