Сесія Тернопільської обласної ради відбудеться 22 серпня

21.08.2023 09:07   Джерело: TeNews
Опубліковано : Марта Сахно

Відповідне розпорядження підписав перший заступник голови Тернопільської обласної ради Володимир Болєщук.

На розгляд третього пленарного засідання п’ятої сесії Тернопільської обласної ради сьомого скликання планується винести питання:

–  Про  здійснення заходів щодо заборони проведення на території Тернопільської області ходи прихильників Української православної церкви (московського патріархату) у зв’язку з рішенням ради оборони Тернопільської області від 11 серпня 2023 року № 40. 

– Про відзначення Дня Героїв у Тернопільській області. 

– Про внесення змін і доповнень до регламенту Тернопільської обласної ради сьомого скликання.

– Про внесення змін до обласної програми впровадження Української Хартії вільної людини в освітніх закладах Тернопільської області на 2021–2024 роки.

– Про затвердження ліквідаційного балансу комунального некомерційного підприємства «Чортківський обласний комунальний шкірно-венерологічний диспансер» Тернопільської обласної ради. 

– Про затвердження тарифів на соціальні послуги на 2023 рік, що надаються Петриківським обласним геріатричним пансіонатом.

-Інші питання поточної роботи ради Тернопільської обласної ради.

null
null

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі