Історична подія: Тернопільщину прийняли в Асамблею європейських регіонів

18.08.2023 18:13   Джерело: TeNews
Опубліковано : Новини Тернопілля

Історична подія для нашого краю: Тернопільщину прийняли в Асамблею європейських регіонів/ Assembly of European Regions – AER.

Про це на своїй сторінці повідомляє начальник відділу міжнародного співробітництва та промоції області ТОР Руслан Кулик, - пише Місто

Членство в раді Асамблеї європейських регіонів дозволить громадам області широко комунікувати й посилювати співробітництво з регіонами всієї Європи, знаходити точки дотику й співпраці в економічних, чи культурних проєктах.

Заявку на членство в Асамблеї Тернопільщина подала ще минулого року за ініціативи керівництва Тернопільської обласної ради, а 30 червня 2023 вона була ратифікована.

“Сьогодні провів онлайн зустріч з паном Джастіном Семмоном – координатором по співпраці Асамблеї. Який передав вітання від керівництва Асамблеї європейських регіонів та привітав нашу область з повноправним членством в об’єднанні, що налічує 140 регіонів з 35 країн та є найбільшим майданчиком регіональної влади в Європі.

Обговорили з паном Джастіном подальші кроки співпраці та спільні проекти для розвитку громад Тернопільщини”, – розповів Руслан Кулик.

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі