Ще одна громада Тернопільщини матиме партнера за кордоном

Громада на Тернопільщині налагоджує партнерські відносини із польською гміною Пунськ.

18.08.2023 11:13   Джерело: Місто
Опубліковано : Новини Тернопілля

Ще одна громада Тернопільщини матиме партнера за кордоном. У цьому напрямку активно працює керівництво Васильковецької ТГ, повідомив начальник відділу міжнародного співробітництва та промоції області Тернопільської облради Руслан Кулик.

“Нещодавно разом із заступником голови Тернопільської обласної ради Ігор Сопель відвідували Васильковецьку громаду Чортківського району. Обговорювали питання участі громади у міжнародних проектах, залучення грантових коштів для розвитку сіл та пошуку закордонного партнера для їхньої подальшої співпраці.

Два тижні пошуків і сьогодні Васильковецька громада в особі голови – пана Андрія Гайдаша знайомилася зі своїм потенційним партнером –  польською гміною Пунськ, яка належить до Сейненського повіту Підляського воєводства і яку представляв війт гміни пан  Вітольд Лішковський.

З метою практичної реалізації домовленостей про співпрацю, сторони домовилися про проведення консультацій щодо визначення сфер та форм співробітництва між собою,  взаємні візити між громадами та подальше підписання спільного Меморандуму”, – розповів Руслан Кулик.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: Місто  

Коментарі