Для бійців спецпідрозділів поліції Тернополя передали дрони

07.08.2023 15:05   Джерело: TeNews
Опубліковано : Марта Сахно

Для виконання бойових завдань на лiнiї фронту начальник ОВА передав 3 бойових дрона та вiйськовi аптечки для бiйцiв тернопiльських спецпiдроздiлiв полiцiї, якi перебувають на бойових позицiях на Сходi України.

Безпiлотники виготовленi на релокованому пiдприємствi. Вони можуть використовуватись вiйськовослужбовцями як дрони-камiкадзе а також як носiї боєприпасiв. Якiсть, комплектацiя та керованiсть – на вищому рiвнi, вiдзначають вiйськовi. Адже це вже не першi дрони, якi їдуть на передову з Тернополя виконувати бойовi задачi.

Фiрма-донат передала для українських захисникiв якiснi нiмецькi тактичнi аптечки. «Дай Бог, що не згодились, але вони мають бути в кожного»,- зазначив Володимир Труш.

Тернопiльщина всiма силами долучається до матерiального забезпечення наших Героїв. Допомагаємо нашим захисникам нищити ворога!

null
Фото з мережі Інтернет
null
Фото з мережі Інтернет

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі