Місто на Тернопільщині стане комфортнішим для людей з інвалідністю

06.08.2023 20:05   Джерело: TeNews
Опубліковано : Катерина Богуславська

Чортків стане комфортнішим для людей з інвалідністю. У місті затвердили створення безбар’єрного простору. Таке рішення прийняли на засіданні сесії Чортківської міської ради.   

«Програма створення безбар’єрного простору в Чортківській міській територіальній громаді на 2023-2025 роки є дуже важливою. Зробимо усе, щоб забезпечити зруності для людей з інвалідністю, чимало з яких нині повертаються із війни додому із пораненнями», - розповіли у міськраді.

Ця програма передбачає забезпечення безперешкодного доступу людей з інвалідністю та інших маломобільних груп до соціальних споруд, облаштування пандусів. Також відбудеться покращення пішохідної інфраструктури, паркувальних зон, встановлення спеціальних світлофорів для потреб людей з вадами слуху та зору.

«Окрім того плануємо забезпечення належної організації роботи реабілітаційних закладів для осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю. Забезпечимо належну організацію роботи закладів охорони здоров’я, зокрема обладнання правильних пандусів, дверей без порогів відповідної ширини, встановлення кнопок виклику персоналу, встановлення табличок шрифтом Брайля при вході в заклади, облаштування стоянок для осіб з інвалідністю. Проведемо місцеві культурно-мистецькі заходи, спрямовані на підтримку та розвиток творчих здібностей осіб з інвалідністю. Будуть навчання для працівників закладів культури та освіти щодо політики безбар’єрності та недискримінації. Також забезпечення функціонування інклюзивно-ресурсного центру відповідно до існуючих нормативів», - кажуть у міській раді.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі