Усувають «невигідних» учасників: як Збаразька міськрада проводить тендер на закупівлю «молочки»

У Збаразькій міській раді – свої правила проведення тендерів.

26.07.2023 16:41   Джерело: TeNews
Опубліковано : Антон Веселий

Тут обирають «вигідного» учасника, та мова йде зовсім не про раціональний вибір.

Так, уже 24 рази поспіль кисломолочні продукти Збаразька міська рада під керівництвом міського голови Романа Полікровського спільно з Управлінням освіти, молоді та спорту закупляє в одного і того ж учасника.

Переможцем тендеру постійно стає фізична особа-підприємець Ковальчук Ліліана Миколаївна упродовж двох років – 2021-2023. Саме вона постачає сир, молоко, вершкове масло, сметану, кефір, йогурти.

Проаналізувавши відкриті дані з офіційного порталу сфери електронних закупівель «PROZORRO» та «E-Tender», бачимо, що у більшості випадків «виграшу» аукціону, участь фізичної особи-підприємиці Ковальчук Ліліани Миколаївни була беззаперечною навіть у випадку її участі як єдиного претендента, при тому що левову частку торгів було скасовано саме з причини «наявності пропозицій менша двох учасників».

З цього приводу громадські активісти вже написали звернення до Державного бюро розслідувань.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі