У Тернополі представлять поетичну книгу-фотоальбом «Незламній» / «For Invincible»

26.07.2023 07:03   Джерело: TeNews
Опубліковано : Марта Сахно

Репрезентацію 2-мовної поетичної книги-фотоальбому «Незламній» / «For Invincible» проведуть у Тернополі вже цієї суботи, 29 липня. Авторами видання, яке вийшло у видавництві “Фоліо”, є 8 поетів та 5 фотографів. Частина коштів від реалізації збірки йтиме на підтримку ЗСУ.

Книга «Незламній» / «For Invincible» – це збірник-присвята Україні. У ній читач знайде тексти про боротьбу, відвагу, любов і незламність українців. Кожне слово цієї книги пронизане силою і волею до свободи, а кожне фото — емоціями, які проживаємо та не маємо права забути.

Всі тексти збірки продубльовані англійською мовою, тож книга може стати чудовим подарунком вашим закордонним друзям, колегам чи знайомим.

Поезія: Ярина Чорногуз, Таня-Марія Литвинюк, Павло Вишебаба, Олег Вишиванюк, Юлія Жирохова, Віталій Бирчак, Юлія Максимейко, Юлія Вротна.

 

Фотографи проєкту: Олексій Самсонов, Олександр Медведенко, Сергій Нужненко, Яна (Іва) Сідаш, Ярослав Коник.

На учасників репрезентації підготували і музичну частину.

Час презентації: 29 липня, субота 16:00.

Адреса: Креативний кластер «Na пошті» , м. Тернопіль, вул Коперника, 4.

Завдяки проекту книги «Незламній» / «For Invincible», електронній та друкованій версії було зібрано близько 300 000 тисяч гривень та куплено дрони і пульти управління для ЗСУ. Нові збори тривають.

 

Саме зараз відкритий збір на авто для одного із підрозділів ЗСУ

https://send.monobank.ua/jar/9Jc57fzSEG

5375411206513330

Вхід вільний. Запрошуємо долучитися всіх охочих.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі