Тетяна Яцечко-Блаженко

Тетяна Яцечко-Блаженко

Історик, генеалог, журналіст, авторка проєктів: "(Не)відомі волиняни", телепрограми "Ретро Волинь".

У Файному подкасті розповіли про «Волинський Версаль» у Вишнівці

23.07.2023 20:05   Джерело: TeNews
Автор : Тетяна Яцечко-Блаженко

Вишнівецький палац – неймовірно красива локація на мапі архітектурних надбань історичної Волині. Сьогодні це територія Збаразького району Тернопільщини.

Резиденція князівського роду Вишневецьких увійшла у серію Файного подкасту замками Волині.

Аудіомандрівку історико-культурною пам’яткою провела Любов Шиян. Вона – історикиня, наукова співробітниця національного заповідника «Замки Тернопілля», кандидатка історичних наук.

«Палац був збудований на високому березі річки Горинь і чудово вписався у волинський ландшафт. Коли я почала займатися пам‘яткою, то вияснила до себе багато цікавого», — розповідає пані Любов.

Тож запрошуємо послухати наш подкаст, щоб почути усі несподівані факти про палац.

https://linktr.ee/volyncastles

Зокрема у випуску йтиметься про: ідею та будівництво Вишнівецького палацу; рід Вишневецьких, що пережив українську еліту на століття; що вміщує величезна площа палацу; цікаві підходи до планування паркового комплексу; що про Вишнівецький палац казав Оноре де Бальзак; щире захоплення резиденцією у щоденниках Володимира Горленка; легенду про привид Білого Лицаря, що блукає палацом опівночі.

Файний подкаст замками Волині – проєкт, що втілюється ГО Волинська фундація за підтримки Українського культурного фонду.

 

 

 

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі